“Complex
Analysis and Geometry – XVIII”
Levico T. (
List of Participants
Marco ABATE (Pisa) |
Jürgen LEITERER ( |
Lucia
ALESSANDRINI (Parma) |
Laszlo
LEMPERT ( |
Andrea ALTOMANI (Roma II) |
Jean Jacques LOEB (Angers) |
Eric AMAR (Bordeaux I) |
Andrea LOI (Cagliari) |
Vincenzo ANCONA (Firenze) |
Jón Ingólfur
MAGNUSSON (Reykjavik) |
Claudio AREZZO (Parma) |
Raffaele MARIGO (Padova) |
Luca BARACCO (Padova) |
Raffaella MASCOLO (Padova) |
Daniel BARLET (Nancy) |
Costantino MEDORI (Parma) |
Giovanni BASSANELLI (Parma) |
Francine MEYLAN (Fribourg) |
Eric BEDFORD (Bloomington) |
Laura MOLINO (Parma) |
Robert BERMAN (Chalmers) |
Mauro NACINOVICH (Roma II) |
Francois BERTELOOT (Tolouse) |
Nicolai NIKOLOV (Sofia) |
Cinzia BISI (Arcavacata di
Rende) |
Isaia NISOLI (Pisa) |
Zbigniew BLOCKI (Krakow) |
Stephane NIVOCHE (Tolouse) |
Filippo BRACCI (Roma II) |
Karl OELJEKLAUS (Marseille) |
Simone CALAMAI (Firenze) |
Frank PACARD (Paris XII) |
Frédéric CAMPANA (Nancy) |
Giorgio PATRIZIO (Firenze) |
Tiziano CASAVECCHIA (Pisa) |
Imre PATYI (Atlanta) |
Salvatore COEN (Bologna) |
Alessandro PEROTTI (Trento) |
Adam COFFMAN (Fort Wayne) |
Carlo PERRONE (Roma II) |
Manuel CONTRERAS (Sevilla) |
Duong H. PHONG (Columbia) |
Paolo de BARTOLOMEIS (Firenze) |
Massimiliano PONTECORVO (Roma III) |
Chiara de FABRITIIS (Ancona) |
Dan POPOVICI (Tolouse) |
Alberto DELLA VEDOVA (Parma) |
Jasmin RAISSY (Pisa) |
|
Alberto SARACCO (Roma II) |
Tien-Cuong DINH (Paris) |
Alla SARGSYAN (Leipzig) |
Georges DLOUSSKY (Marseille) |
Georg SCHUMACHER ( |
Pierre DOLBEAULT (Paris) |
Nikolay SHCHERBINA ( |
Barbara DRINOVEC DRNOVSEK (Ljubljana) |
Vsevolod SHEVCHISHIN (Bonn) |
Hubert FLENNER (Bochum) |
Bernard SHIFFMAN (Baltimore) |
Franc FORSTNERIC (Ljubljana) |
David SHOIKHET (Karmiel) |
Paul GAUDUCHON (Palaiseau) |
Alexander SIMIONIUC (SNS Pisa) |
Laura GEATTI (Roma II) |
Nessim SIBONY (Orsay) |
Graziano GENTILI (Firenze) |
Alessandro SILVA (Roma I) |
Alessandro GHIGI (Milano Bicocca) |
Caterina
STOPPATO (Firenze) |
Bruce GILLIGAN (Regina) |
Andrei TELEMAN (Marseille) |
Josip GLOBEVNIK (Ljubljana) |
Adriano TOMASSINI (Parma) |
Vincent GUEDJ (Tolouse) |
Giuseppe TOMASSINI (SNS Pisa) |
Peter HEINZNER (Bochum) |
Stefano TRAPANI (Roma II) |
C.
Denson HILL (Stony Brook) |
Guenther TRAUTMANN (Kaiserslautern) |
Andrea IANNUZZI (Roma II) |
Viorel
VAJAITU ( |
Andrei IORDAN (Paris) |
Jean-Pierre VIGUE’ (Poitiers) |
Sergei M. IVASHKOVICH (Lille I) |
Sara
VITALI (Roma II) |
Burglind JUHL-JORICKE (Uppsala) |
Joseph WOLF (Berkeley) |
Tran Vu KHANH (Padova) |
Dmitri ZAITSEV (Dublin) |
Gabriele |
Giuseppe ZAMPIERI (Padova) |
Loredana LANZANI (Fayetteville) |
Steve
ZELDITCH (Johns |
Christine
LAURENT-THIEBAUT (S. Martin d’Heres) |
Xiaohua ZHU ( |